Recenze AEG

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Roman Morozov

Přidáno: 25. února 2024

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Roman Morozov

Přidáno: 25. února 2024

(naposledy upraveno 25. února 2024)

AEG LTR8E363C

AEG LTR8E363C

Ověřený zákazník Tamatelektro Petr

Přidáno: 20. února 2024

Zakoupeno v Tamatelektro

• Jednoduchá obsluha, český popis
  • více hlučná

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Doporučujeme zkontrolovat, zda je pračka vyrovnána podle vodováhy. V případě, že některá nožička zůstane nevyrovnaná, může docházet k vibracím. Přenos hlučnosti ve vysokých otáčkách odstřeďování mohou také ovlivňovat některé další faktory, jako je například podlaha, na které je pračka umístěná. Model LTR8E363C má maximální otáčky až 1300 ot./min. a o to může být pak hlučnost ještě vyšší. Pevně věříme, že bude pračka dále sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

Přidáno: 20. února 2024

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Drahé podložky které lze nahradit.

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu.
Vážíme si času, který jste recenzi věnoval a mrzí nás, že nejste s výrobkem spokojeni.
ONLINESHOP.cz

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Ověřený zákazník

Zakoupeno v Elektro Vaďura

• Zatím velká spokojenost.
AEG TR718L4C

AEG TR718L4C

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Zatím po 2 praních velká spokojenost.

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Vše pasuje jak má. Snadná montáž.

AEG FEE73407ZM

AEG FEE73407ZM

Ověřený zákazník Alza.cz Krajic

Přidáno: 19. února 2024

(naposledy upraveno 19. února 2024)

Zakoupeno v Alza.cz

• Dvířka myčky jdou velmi obtížně otevřít. Možná špatné vyvážení spotrebiče. Jinak vše OK

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Závěsy dveří jsou uzpůsobeny pro zátěž instalovaných dveří. Pokud například ještě neproběhla instalace, tak jdou dveře ztěžka otevírat, protože nejsou ještě namontovaná dvířka kuchyně. Tyto potíže také mohou nastat v případě velmi lehkého dekoru dveří. Doporučujeme ověřit, zda instalovaný dekor dveří splňuje požadované rozměry a instalace byla provedena dle montážního návodu. V případě potřeby nás prosím kontaktujte a rádi Váš případ blíže prověříme: www.aeg.cz/support/contact-us S pozdravem Tým AEG

Ověřený zákazník DNO elektro Ověřený zákazník

AEG TR818A2C

AEG TR818A2C

Ověřený zákazník T.S.BOHEMIA a.s. Richard

Přidáno: 16. února 2024

(naposledy upraveno 16. února 2024)

Zakoupeno v T.S.BOHEMIA a.s.

Dlouholetá zkušenost se značkou AEG
Minulá sušička (také AEG) sloužila 12 let.
Tichá

• Design vestavěné mikrovlnky - vzhled
  • Hřeje jako mikroška
  • Design - praktičnost, otevírání a obsluha mačkání dotykových tlačítek
  • Mikrospínače se spálily

Vestavná mikroška, ale už chápu proč ji dávali zadarmo ke zbytku spotřebičů. 2,5 roku v provozu s občasným používáním jen obyčejný ohřev.
Začala vyhazovat jističe celého baráku, závada v součástce za 20Kč.
Pozáruční servis je extrém, takže opraveno po vlastní ose.
Dotykové ovládání je spíš na škodu, není nad klasické tlačítko, tohle s mokrým prstem nedáte a blbě se to mačká/hledá dětem.
Věčně je to omatlané jen od prstů. Za tu cenu docela předražená obyč mikroška, pod plastíkem a 2 plíšky navíc je jen klasická tuctová mikroška.

PS: recenzi musím dát sem, protože na emailovou výzvu od AEG se ji nepodařilo přidat (neodeslalo se) podruhé už ano ale zamítli to kvůli zmínce o tehdejší ceně na trhu (usuzuji) mají to ve svých trapných podmínkách ač to nic neporušuje, spíš oni by neuspěli u ČOI. Historie ceny je vždy dohledatelná.
Po třetím pokusu kdy ji opět zamítli ač mne přesvědčovali o nezaujatosti a neovlivnování recenzi a jak je to pro ně důležité což je pouhá snůška keců.

Není nad staré poctivé elektro. Dnes si nemůžete koupit nic v domění že to přežije záruku.
Sázeli jsme na AEG jako u všech velkých spotřebičů - bohužel někde šmejdy mít musí a ty techniky zaměstnávat aby měli co jíst.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost, že mikrovlnná trouba nenaplnila očekávání a nastala závada. Můžeme Vás však ubezpečit, že se nejedná o běžnou životnost a závadu našich spotřebičů. V případě jakékoliv potřeby je Vám plně k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.aeg.cz... S pozdravem Tým AEG

AEG CKB56480BW

AEG CKB56480BW

Anonym Anonym

Přidáno: 14. února 2024

• Šířka 50 cm
  • Bílá barva
  • Pečení s párou
  • Příkon trouby, který utáhne stávající 13A jistič
  • Nelze zapínat a vypínat světlo v troubě nezávisle na pečení
  • Nelze vypnout hodiny
  • Nešikovné umístění trubky pro přívod plynu
  • Neintuitivní ovládání budíku a časovače
  • Zlobí elektrický jiskra, musí se dlouho zapalovat než hořák chytí
  • Malá velikost trouby - nevejdou se do ní plechy ze stejně velkého sporáku MORA

Potřebovali jsme nový sporák místo 20 let starého, u kterého zlobila pojistka plamene v plynové troubě a točítka pro ovládání hořáků. Vsadili jsme na značku AEG a vybrali tento kombinovaný sporák.

Při instalaci byl menší problém s přívodem plynu, který je na druhé straně než u předchozího sporáku, zrovna v místě vývodu plynu ze zdi, ale co už...

Těšili jsme se na funkce časovače trouby nebo na pečení v páře. Místo časovače, který by troubu vypnul, je jen alarm, který se dost nešikovně nastavuje. Pečení v páře je formou prolisu na dně trouby, do kterého lze nalít trochu vody, ale ne moc, aby nevytekla mimo troubu. Při pečení trvale svítí světlo v troubě, nevím co by bylo za problém spínat světlo samostatným vypínačem jako to měla MORA. Prostor trouby je menší než u stejně velké MORY, takže původní plechy na pečení tam nepasují. Hodiny nejdou trvale vypnout, jedině vytažením napájecí šňůry ze zásuvky.

Uvažujeme o nákupu jiného sporáku.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Je nám velmi líto, že máte výrobkem naší značky takovouto zkušenost a sporák nenaplnil veškerá očekávání. Součástí balení spotřebiče jsou dva plechy odpovídající velikosti a jeden perforovaný plech AirFry. Plechy z jiného spotřebiče a jiné značky skutečně pasovat nemusí. Sporák má dvě časové funkce. Trvání a Minutka. Funkce Trvání slouží právě k nastavení délky provozu spotřebiče (1 min. – 10 h). Po uplynutí nastaveného času zazní zvukový signál a spotřebič se automaticky vypne. Minutka slouží pouze k nastavení odpočítávání času. Tato funkce nemá žádný vliv na provoz spotřebiče. Po uplynutí nastaveného času zazní pouze zvukový signál. Nastavit je tak třeba správnou funkci podle potřeby. V případě jakékoliv potřeby nebo opakovaných potíží s jiskrou je Vám plně k dispozici naše Zákaznické centrum: https://www.aeg.cz... Pevně věříme, že sporák bude i přesto sloužit k Vaší spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

AEG RTB411E1AW

AEG RTB411E1AW

Ověřený zákazník Alza.cz Zdeňka

Přidáno: 14. února 2024

Zakoupeno v Alza.cz

• Ještě jsem nepoužívala.
  • Žádná.

Ledničku jsem zakoupila jako náhrada té dosavadní, po velmi pečlivém výběru. Vzhledem k tomu, že jsem ji ještě nepoužívala, nemohu ohodnotit její chod. Vzhledové je velice pěkná. Značka AEG je zárukou kvality, doporučuji.

AEG FFB53927ZM

AEG FFB53927ZM

Ověřený zákazník EBshop.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. února 2024

Zakoupeno v EBshop.cz

• Myčka myje a suší skvěle, jednoduché ovládání, kvalitní nerez.
AEG FEE84706PM

AEG FEE84706PM

Ověřený zákazník KupToTu.cz Danuše

Přidáno: 12. února 2024

Zakoupeno v KupToTu.cz

velmi tichá
produkt kategorie C, bohužel jsme byli nuceni koupit vestavbu s panelem a AEG vyšší řadu již nevyrábí

AEG IKE42640KB

AEG IKE42640KB

Ověřený zákazník SuperSpotrebice.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 12. února 2024

Zakoupeno v SuperSpotrebice.cz

• vše funguje jak má

indukční plocha je menší, než se na první pohled zdálo. Dát tam 2 hrnce střední velikosti je nemožné.

AEG LFR73864CC

AEG LFR73864CC

Ověřený zákazník Expert.cz lija

Přidáno: 11. února 2024

Zakoupeno v Expert.cz

• zatím spokojenost, vypere opravdu výborně
AEG LFR73864NOC

AEG LFR73864NOC

Přidáno: 11. února 2024

Bezproblémový provoz pračky,

Ověřený zákazník Apollo Obr Ověřený zákazník

Přidáno: 9. února 2024

Zakoupeno v Apollo Obr

• Programi možno upravovat, otáčky odstředění, teplotu, čas
  • Chválím program- Smíšené prádlo 69
  • Pračka si sama zváží prádlo a dle toho přispůsobí množství vody a el.energie
  • Sítka (2ks) v přívodu vody u pračky jsou moc "pouťová a jemná", nepůjdou vytáhnout při čištění a pravděpodobně se při vytahování zničí.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Filtry ventilu nejsou určené k vyjmutí. Při čištění postupujte podle návodu. Vyčistit filtr ventilu na zadní straně spotřebiče lze například opatrně zubním kartáčkem. Sítka jsou jemná, aby plnila svůj účel filtrování. Můžeme Vás také ubezpečit, že použité materiály jsou prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti. Pevně věříme, že pračka bude sloužit pouze k Vaší spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

Zobrazuji 81 - 100 ze 500 recenzí 1...3 4 [ 5 ] 6 7...25