Recenze AEG

Přidáno: 7. dubna 2023

Zakoupeno v Elektro Vaďura

Kvalitní zboží

Reakce obchodu Elektro Vaďura

Děkujeme za recenzi, jsme rádi když je zákazník spokojený i když kvalita zboží se většinou ukáže až po několika letech.

AEG CIB6645ABM

AEG CIB6645ABM

Přidáno: 7. dubna 2023

(naposledy upraveno 7. dubna 2023)

• Rychlý indukční ohřev.
  • Průhlednost skla trouby při pečení.
  • O žádné zatím nevím.

AEG LFR71862BC

AEG LFR71862BC

Přidáno: 6. dubna 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

dobrá pračka,je tichá a naprosto mi vyhovuje, má velký výběr programů

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

• Zásuvka na kapsle
  • Pára pro osvěžení oblečení - hlavně košile
  • Konektivita
  • Zatím jsem nenašel

Zásuvka na kapsle je super, už se mi nestává, že se kapsle nerozpustí a tím pádem nezanechá divné fleky na oblečení. Krátký program je výhoda hlavně pro rychlé večerní praní. Parní program si nemůžu vynachválit, po dni v práci v košili je osvěžená a hlavně ji nemusím extra žehlit.
Díky konektivitě nemusím odpočítávat o kolik odložit program, abych měl hotovo před příchodem z práce, pusím si jak potřebuji.

AEG FEE72706PM

AEG FEE72706PM

Ověřený zákazník SILVERHOME Romario

Přidáno: 4. dubna 2023

Zakoupeno v SILVERHOME

Myčku máme teprve krátce, odzkoušeno pár programů a zatím naprostá spokojenost. Oproti předchozí myčce (Whirlpool ADG 8372/1 IX), která sloužila cca 14 let, je vidět celkový pokrok a to nejen v technoligii mytí - jako např. integrované satelitní rameno, kdy myčka dobře umyje i hrnce, s čímž jsme měli dříve trochu problémy. Velkou výhodou je i příborová zásuvka MaxiFlex a také jsme ocenili technologii SoftGrip - která slouží pro dobré uchycení sklenic na víno, za stopku. Účinnější je i technologie sušení nádobí a v neposlední řadě jsme ocenili automatické otevírání dveří po ukončení cyklu mytí a následné vypnutí spotřebiče. Zatím splnila naše očekávání, teď hlavně aby také něco vydržela, alespoň jako ta předhozí...

AEG RMB954F9VX

AEG RMB954F9VX

Ověřený zákazník KupToTu.cz Mirek

Přidáno: 3. dubna 2023

(naposledy upraveno 3. dubna 2023)

• WiFi připojení na app My AEG kitchen nefunkční

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Doporučujeme ověřit, zda má WiFi síť frekvenci 2,4 GHz. V případě, že WiFi síť používá obě pásma frekvencí 2,4 GHz a 5 GHz, tak je třeba zajistit, aby došlo k připojení na 2,4 nebo síť 5 GHz vypnout. Po nastavení sítě postupujte prosím podle návodu v kapitole nastavení WiFi připojení. Pokud se potíže opakují, tak je možné kontaktovat naše zákaznické centrum https://www.aeg.cz... , kde Vám rádi pomůžeme. S pozdravem Tým AEG

Set AEG LFR73864CC + TR938H4CC

Set AEG LFR73864CC + TR938H4CC

• Lepsi nez predchozi model
AEG FFB65394ZM

AEG FFB65394ZM

Ověřený zákazník planeo.cz Doli

Přidáno: 3. dubna 2023

(naposledy upraveno 3. dubna 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

Dorazilo se zdeformovaným bokem - boční plechy jsou tak měkké, že je lze dvěma prsty ohnout. Spodní plast pod dvířky má jinou křivost než dvířka, takže to vypadá dost divně. Díly k sobě nelícují. Tuto myčku tedy vracíme, aniž bychom ji zapnuli.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám velmi líto, že máte s naším výrobkem takovouto zkušenost a spotřebič byl poškozený. Můžeme Vás však ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Pravděpodobně došlo k poškození v průběhu přepravy. Nejedná se o běžné poškození našich spotřebičů. Pevně věříme, že po této prvotní nepříjemné zkušenosti a vyřešení výměny bude nový spotřebič sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

AEG L6SNE26SC

AEG L6SNE26SC

Zakoupeno v SILVERHOME

Produkt nelze objektivně hodnotit - krátká doba od nákupu.

AEG LFR71844BC

AEG LFR71844BC

lenka lenka

Přidáno: 1. dubna 2023

• dobře pere
  • spousta zkrácených programů
  • tiché ždímání
  • jednoduché ovládání v češtině
  • pračka mačká prádlo
  • u staré pračky po ždímání se ještě několikrát otočil buben, zde ždímání do poslední vteřiny
  • program pára, který by mohl prádlo narovnat doporučený pouze pro 1 kg prádla
  • nelze již změnit otáčky v nastaveném programu

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovala. Doporučujeme buben pračky plnit do dvou třetin, aby prádlo mělo v průběhu pracího i máchacího cyklu dostatek prostoru. Každý druh tkaniny, a tedy i každý program má jiný požadavek na váhu vkládaného prádla. Tyto doporučené maximální váhy naleznete v návodu k použití pračky. Vhodně zvolený program, náplň bubnu a maximální váha prádla ovlivní výsledek praní a odstředění. To se také může projevit na výsledném pomačkání prádla. Dle potřeby je možné také otáčky odstřeďování snížit. Kvalita tkanin a správný proces praní a sušení závisí na mnoha parametrech. Vždy je na místě také sledování etiket na oblečení a správnou volbu programu. Samostatný speciální napařovací program je bez nutnosti praní, který lze použít k přípravě usušeného prádla pro žehlení nebo osvěžení jednou nošených oděvů. Tento program redukuje zmačkání, pachy a uvolňuje vlákna. Není ale určený k celému praní a nepoužívá žádný prací prostředek nebo odstřeďování. Je vhodný do 1 kg. Programy Bavlna, Syntetika nebo Hygiena umožňují aktivovat funkci Pára plus. Funkce Pára plus ukončí každý program šetrnou dávkou páry, která uvolní vlákna a sníží zmačkání tkanin. Tato funkce má omezení hmotnosti podle programu, u kterého je aktivována. Není to stejné jako samostatný parní program. Změna otáček odstřeďování je možná pouze před spuštěním programu. V průběhu programu nelze již do jeho nastavení zasahovat. Pevně věříme, že Vám naše tipy budou nápomocny a spotřebič již bude pouze sloužit k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 30. března 2023

• úsporná
  • zásuvka na kapsle
  • program na 69 minut
  • parní program
  • design
  • zatím nic

Pračka nás zaujala, že je úsporná, má krátký program na 5 kilo, pereme často a hlavně řešením kapsle do zásuvky a né do bubnu. Ovládání pračky je jednoduché. Pračka je tichá a nečekali jsme, že je tak těžká.

AEG BPS351160M

AEG BPS351160M

Ověřený zákazník SILVERHOME Naďa

Přidáno: 30. března 2023

Zakoupeno v SILVERHOME

Trouba má pěkný design, dobře peče, pokrmy v ní připravené jsou velmi chutné, celková spokojenost
s funkcemi, které jsem zatím vyzkoušela.

AEG FFB52910ZW

AEG FFB52910ZW

Ověřený zákazník Apollo Obr Ověřený zákazník

Přidáno: 25. března 2023

Zakoupeno v Apollo Obr

zatím je krátce v činnosti

AEG A4WZPA02 Antivibrační podložky

AEG A4WZPA02 Antivibrační podložky

Ověřený zákazník KupToTu.cz Honza

Přidáno: 21. března 2023

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Prostě antivybrační podložky pod nožky pračky
  • Trochu menší tloušťka materiálu
AEG LTN7E273C

AEG LTN7E273C

Ověřený zákazník KupToTu.cz Honza

Přidáno: 21. března 2023

Zakoupeno v KupToTu.cz

• Tichý a úsporný motor. Pračku není téměř slišet. Slišet je jen čvachtání vody aprádla v bubnu při jeho převalování
  • Mnoho programů včetně páry
  • Možnost dalšího nastavení pračky už i během spuštění prní
  • Velký a přehledný displei
  • Nádržka pro prací prostředky přímo nad bubnem. Výhoda proti jiným pračkám které ji mají zevnitř na víku pračky. Přepínání zásobníku na sypké a tekuté prací prostředky.
  • Výborné odstřeďování díky otáčkám 1200/min. Prádlo vytáhnete pěkně vyždímané. Na předchozí pračce po otevření víka ještě vytekla nějaká voda ze zásobníku na prací prostředky, nyní to neexistuje.

Snad jen to, že při ždímání je trochu hlučnější. Ale to je asi díky vysokým otáčkám při ždímání a konstrukcí praček s vrchním plněním. To dělali i předchozí pračky které jsme měli s vrchním plněním.

AEG LTN8E373C

AEG LTN8E373C

Ověřený zákazník planeo.cz peo

Přidáno: 19. března 2023

(naposledy upraveno 19. března 2023)

Zakoupeno v planeo.cz

• má parní režim, možnost zkrátit program a trvale zapnout extra máchání (fajn pro alergiky, snaha ušetřit pár litrů vody znamená praní na sucho a máchání v pár litrech vody neodstraní zbytky prášku, takže přidat extra máchání je užitečné.
  • senzorická tlačítka je zlo, reagují už pár mm před dotykem (když nechcete), při nutnosti stisku více tlačítek současně zase člověk nemá jistotu. Podobně jako v autech, dotykové ovládání, bez soustředěného pozorování displeje jestli se to zmáčklo a co se vlastně přesně zmáčklo, ... dost naprd móda

Zatím funguje, kvalita praní i ždímání asi stejná jako předchozí 16letá Electrolux, až na dotyková tlačítka.
Ty senzorický jsou asi levnější a někomu se to může líbit, ale člověk nemá zpětnou vazbu jestli opravdu stiskl nebo ne, musí stále koukat na displej, tlačítka reagují již několik mm před vlastním dotykem, ...

AEG BSK999330M

AEG BSK999330M

Přidáno: 19. března 2023

Zakoupeno v SILVERHOME

• výpadky kamery a chyby v ovládací aplikaci

AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

AEG AbsoluteCare T8DBE48SC

Ověřený zákazník MALL.CZ Mráček Lukáš

Přidáno: 17. března 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

• Docela tichá
  • Dvojí textilní filtr
  • Kvalitní zpracování

Vzhledově pěkná , kvalitní , splnila mé očekávání. Mohu jenom doporučit.

AEG L7FPE48SC

AEG L7FPE48SC

Ověřený zákazník planeo.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 17. března 2023

• Prozatim vse v poradku
  • Pere tise a jak ma
  • Hezky design
  • Oproti me puvodni pracce AEG jde videt, ze se setri na materialu. Tam kde byl drive kov, nyni plast atd.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Můžeme Vás ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Pevně věříme, že bude pračka sloužit pouze k Vaší plné spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]