Recenze AEG

TesterkaŽena-inKatja TesterkaŽena-inKatja

Přidáno: 28. června 2023

• nejvíce mně zaujala možnostp romíchání pracího prostředku s vodou ještě před bubnem, takže se dotává k prádlu perfekně rozmíchaný přípravek a výsledky praní jsou lepší. Pračka se sušičkou šetří energie a čas. Zásuvka UniversalDose na kapsle rozpustí pomocí trysek o mnoho dřívee kapsli a s hodinovým programem perfektně vypere a odstraní skvrny. Oceňuji aplikaci My AEG Cares možností vlastního nastavení pračky.
  • Nemám žádné výhrady

Perfektní promíchání pracího prostředku před bubnem
Krátké programy a intenzivnější praní šetří čas i energii
Možnost nastavení vlastních programů pomocí aplikce

TesterkaŽena-inKatja TesterkaŽena-inKatja

Přidáno: 28. června 2023

• Tepelné čerpadlo, díky kterému můžeme sušit obblečení i při nízkých teplotách je asi pro mně největší benefit. Program NonStop je také vynikající - stačí 3 hodinky a 3 kg prádla jsou vypraná a vysušená. Velmi oceňuji možnost vlastního nastavení pomocí aplikace My AEG Care - to je perfektní
  • nic negativního jsem nepostřehla

- úspora energie
- úspora času
- sušení i při nízkých teplotách
- ožnost dalšího vlastního nastavení přes aplikaci

Přidáno: 27. června 2023

• Sice je to kombinovaný spotřebič - pracka a susicka, ale výkon je perfektní. Pere kvalitně a suší velmi dobře i při nízkých teplotách, což jE spojené s péči o prádlo. Není přerušené, neztrácí tvar. Díky parnimu programu se dá hezky osvěžit prádlo, které ještě není na praní.
  • Celkový dojem je velmi dobry

Moderní spotřebič se skvělými technologiemi, propojení s aplikaci

Přidáno: 27. června 2023

(naposledy upraveno 27. června 2023)

• Pracka se susickou má velmi dobře řešené promichani vody s pracím přípravkem než se dostane dovnitř do praciho bubnu. Díky tomu lépe pere, zásuvky má i speciální prostor pro práci kapsle, které se také rozpustí s vodou dříve než v bubnu.
  • Praní je díky praktickým programům snadné, ovládání je jednoduché. Dobře vypere skvrny.
  • Super design.

Je možno pracku se susickou spojit s aplikaci. Díky telefonu pak vytvoříte nastavení. Kdo má tyto vychytavky rad, ocení to

Přidáno: 27. června 2023

• Velmi luxusní spotřebič, pracka a susicka v jednom.
  • Má dokonalé technologie a propojení s aplikací pro následné ovládání z telefonu.
  • Suší i pere bez chyby
  • Je to výjimečný pomocník
  • Vyšší cena

Pokud je dost financí, toto je pracka se susickou, kterou chcete

• Výjimečná pračka se sušičkou
  • Je drahá, ale má velmi dobré technologie a programy
  • Velmi šetrná k prádlu které pere a suší, sušička suší při nižších teplotách
  • Využívá parní program pro provzdušnění oděvů, které se ještě nemusí vyprat - praktická věc
  • Šetří energii i vodu
  • Pračka má super senzory pro hmotnost a objem prádla
  • Rychlý program pro praní a sušení v délce 3 hodin (pro 3 kg prádla)
  • Propojení s chytrým telefonem a aplikací, kde se dají nastavit oblíbené programy a sledovat nastavení a chod spotřebiče
  • je velmi tichá, má snadné a intuitivní ovládání
  • Vysoká cena

Spotřebič pro náročné, kteří umí ocenit kvalitu

Přidáno: 26. června 2023

• Velmi povedená pračka se sušičkou
  • Pračka má 12 programů, oceňuji program ručního praní
  • Kapacita je 9 kg špinavého prádla
  • Dobře pere a suší tak, že prádlo neztrácí tvar ani velikost (vlna, jemné věci jako je spodnička, blůza..)
  • Mimo praní a sušení ještě dokáže osvěžit prádlo párou (osvěžení věcí, které se ještě nemusí vyprat)
  • Je tichá
  • Dá se pomocí aplikace propojit s telefonem s tím, že jde nastavit chod, zapínání atd..
  • Vyšší cena

Jedná se o kvalitu, která něco stojí. Mohu doporučit, i když jde o dražší věc.

• Pračkosušička splnila moje očekávání
  • perfektní funkce, moderní možnosti - propojení s aplikací a možnost nastavení a ovládání přes telefon
  • Velká výhoda je v zásobníku na prací přípravky - využívá technologii, která umí promísit vodu s přípravkem před tím, než steče do bubnu. Dále se mi líbí, že díky senzorům pračka sama dávkuje přípravek i aviváž, takže nedochází k plýtvání a dávkování podle odhadu.
  • Pere skvěle, suší přiměřeně, prádlo není přesušené a dobře drží tvar - i bavlněná trika

Jde o kvalitní kombinaci pračky a sušičky

• Moderní design
  • Snadné ovládání, líbí se mi jednoduchost
  • Dobré propojení pračky a sušičky, pere i suší podle očekávání
  • Spotřebič šetří energii (tepelné čerpadlo umožňuje sušení při nízkých teplotách, takže prádlo není přesušené a neztrácí tvar)
  • Sušička je výkonná, líbí se mi programy, které jsou praktické
  • NonStop program praní a sušení trvá 3 hodiny, což je super - prádlo je za 3 hodiny nejen vyprané, ale i suché
  • vyšší cena

Praktické 2 v 1, hodí se pro ty, co mají doma málo místa, pere i suší dobře. Možné propojení s aplikací s tím, že vše jde nastavit na telefonu.

AEG FFB52910ZM

AEG FFB52910ZM

Ověřený zákazník MALL.CZ Irena Ž.

Zakoupeno v MALL.CZ

• Měla jsem prababičku tohoto modelu, AEG Eko Favorit, vydržela 25 let! Tento nový model snad vydrží alespoň polovinu. Naprostá pecka je otevírání dveří po domytí. Více místa pro nádobí, když tam není košík na příbory, je taky fajn. Intuitivní ovládání.
  • Spodní koš mi při plnění nádobím začal zajíždět dovnitř, zřejmě kvůli tomu, že vpředu byl málo naložený. Celkově mi pojezdy přijdou ne úplně fortelné.

Jsem nadšená z otevírání dveří po domytí, nádobí je sušší (už žádné kalužky na vrškách hrníčků apod.), vše funguje, jak má.

• Exceletní pračka se sušičkou
  • Je drahá, ale umí spoustu věcí, takže za mě cena odpovídá kvalitě
  • Má certifikát Woolmark Blue - suší perfektně i choulostivé materiály jako je vlna nebo jemné věci, umí obnovovat voděodolnost outdoorového oblečení
  • Kromě praní a sušení umí i parní provzdušnění a osvěžení oblečení, které se ještě nemusí prát
  • Za mě velká spokojenost

Dražší spotřebič, který má svou kvalitu.

• Výkonná pračka se sušičkou
  • Oceňuji závku, kde se mísí voda s přípravkem ještě něž se dostane do bubnu, je to praktické, gel se zaktivuje. Program AutoDose umí díky senzorům dávkovat tolik přípravku, kolik je v bubnu prádla - takže se dávku jen tolik, kolik je třeba, žádné plýtvání. V zásuvce je dokonce přihrádka na kapsle, takže se nedává do bubnu, ale do přihrádky. Ta se také díky proudu vody rozpustí dřív, než se dostanek prádlu - to mi přijde hodně šikovné.
  • Pere dobře, stejně tak i suší

Kompaktní spotřebič pere i suší, prádlo není přesušené. Pokud někdo chce, dá se propojit s palikací My AEG Care a vytvořit si vlastní nastavení.

• Povedená pračka se sušičkou, je to praktické mít 2 v 1 spotřebiči
  • Pračka má velmi dobré programy, stejně tak sušička.
  • Šetří energii, pračka se sušičkou má tepelné čerpadlo, díky kterému může bez obav sušit na nízké teploty, což je velmi šetrné pro prádlo jako je vlna, jemné věci jako spodní prádlo nebo topy, stejně tak i outdoorové oblečení
  • Velmi praktický je program NonStop 3 hodiny - takhle rychle vypere i usuší 3 kg prádla.
  • pro ty co mají rádi chytré telefony a jejich vychytávka - s aplikací My AEG Care jde nastavit chod pračkosušičky podle toho, jak je potřeba
  • vyšší cena

Líbí se mi, dobrý spotřebič

• Kvalitní pračkosušička
  • Dobře pere a suší
  • Moderní technologie - například Wash to dry - pračka se přizpůsobí každému typu materiálu, takže peče šetrně, také vlnu a jemné prádlo (topy, spodní prádlo, svetříky)
  • K praní a sušení se dá využít pára k osvěžení prádla, tento program trvá necelou půlhodinku

Spokojenost

Přidáno: 25. června 2023

• Moderní spotřebič, se kterým je radost prát a sušit. Rozhodně je dobrá pro ty, co nemají dostatek místa na oba spotřebiče zvlášť, je to dobré řešení.
  • Díky speciální zásuvce dochází k promíchání pracího gelu s vodou ještě než steče do bubnu - to je super, protože se vše aktivuje a prádlo je pak dobře vyprané.
  • Pračka má senzory, které přesně nastaví dávkování pracího prostředku - je to pro každou várku prádla zvlášt. Takže šetří prací gel nebo prášek- nedochází k tomu, že dáváte víc, než musíte, s čímž mám dost zkušeností - dávkování "od oka.."
  • Dobře pere a suší - sušení je kvalitní
  • Praktické programy

Moc se mi líbí. Mile mě překvapilo sušení, prádlo není přesušené.

Přidáno: 25. června 2023

• Pračka je kombinovaná se sušičkou
  • Super technologie, dokáže ušetřit až 40% energie
  • Tepelné čerpadlo umí sušit oblečení i při nízkých teplotách - to se projeví v tom, že je to šetrné a oblečky neztrácí tvar
  • Perfektní praní a sušení za 3 hodiny (3 kg prádla) - to je rachlé a praktické
  • Krásný design
  • Dobře pere a suší

Moc se mi líbí, prádlo je dobře vyprané a dobře vysušené. Je možné si stáhnout aplikaci My AEG Care a v nastavení vše uložit a plánovat. Za mě super pomocník.

AEG AbsoluteCare T8DFE68SC

AEG AbsoluteCare T8DFE68SC

Ověřený zákazník Elektro Vaďura Ověřený zákazník

Zakoupeno v Elektro Vaďura

• Vše v pohodě,jen tam není čj popis.Přiložená samolepka.

Vcelku paráda.

testerka Žena-in Olga testerka Žena-in Olga

Přidáno: 23. června 2023

• pračka, která pere, suší a osvěžuje párou, zkrátka 3v1
  • účinnější praní již při 30 °C a za méně než 1 hodinu díky nové technologii, kdy se rychle promíchá prací prostředek s vodou a aktivuje ještě dříve, než se dostane do bubnu k prádlu
  • příjemné překvapení- UniversalDose- patentovaná unikátní zásuvka pro použití pracích kapslí, které se rozpustí o 60 % rychleji než při vkládání do bubnu.
  • A navíc- možnost vytvoření vlastních programů a propojení s chytrým telefonem prostřednictvím aplikace My AEG Care

testerka Žena-in Olga testerka Žena-in Olga

Přidáno: 23. června 2023

(naposledy upraveno 23. června 2023)

• pračka se sušičkou, která umožňuje praní a sušení v jednom cyklu
  • speciální program osvěžení párou, díky kterému je spotřeba vody o 96% nižší, prádlo je méně pomačkané a zároveň zbavené pachů
  • nový design bubnu - hladký povrch, je k prádlu šetrnější, snižuje mechanické tření
  • Speciálně mě zaujal program Wash-to-dry, který m.j. obnovuje voděodolnost outdoorových oděvů

AEG LTN8E373C

AEG LTN8E373C

Ověřený zákazník Borovec-elektro.cz Registrovaný uživatel

Přidáno: 22. června 2023

Zakoupeno v Borovec-elektro.cz

Zatím to nejlepší co jsem kdy měli

Zobrazuji 401 - 420 ze 500 recenzí 1...19 20 [ 21 ] 22 23...25