Recenze AEG

AEG LWR85165OC

AEG LWR85165OC

TesterkaŽena-inKatja TesterkaŽena-inKatja

Přidáno: 21. června 2023

• pračka 2 v jednom:pere, suší - zabírá málo místa, oceňuji především to, že se přípravek na praní před zahájením praní předem promíchá a do prádla již jde rovnoměrně nasycený přípravek,. Další benefit kvalitní praní při30 stupních. Možnost aplikace My AEG Care je perfektní pro vlastní nastavení.
  • nenašla jsem žádné zápory

Úspora místa, perfektní praní, množství programů, promíchání pracího prostředku před praním, možnost nastavení vlastního programu

AEG LWR73964BC

AEG LWR73964BC

TesterkaŽena-inKatja TesterkaŽena-inKatja

Přidáno: 21. června 2023

• pračka se sušičkou,která ušetří místo, má zajímavé programy (praní 60 minut, krátké praní 20 minut, nonstop program - 3 kg prádla vypere a vysuší jen za 3 hodiny... nejvíc oceňuji program na osvěžení prádla: za pouhých 25 minut pomocí páry odstraní prach a zápach, osvěží vlákna.
  • nenašla jsem nic negativního

Skvělé programy, intuitivní ovládání, úspora energií a vody, úspora místa

AEG L6SNEU26IWC

AEG L6SNEU26IWC

Ověřený zákazník planeo.cz lebo

Přidáno: 20. června 2023

Zakoupeno v planeo.cz

Pračka splnila očekávání po všech stránkách, je tichá, dobře pere. Ovládání je v pohodě.
Celková spokojenost

AEG CCB56481BM

AEG CCB56481BM

Ověřený zákazník Borovec-elektro.cz Jaroslav

Přidáno: 19. června 2023

Zakoupeno v Borovec-elektro.cz

AEG je nejlepší a nejspolehlivější značka po všech stránkách.

Ověřený zákazník MNOHO Registrovaný uživatel

Přidáno: 17. června 2023

Zakoupeno v MNOHO

Pračka je tichá, pere dobře, zatím vše v pořádku.

Ověřený zákazník MNOHO Registrovaný uživatel

Přidáno: 15. června 2023

Zakoupeno v MNOHO

• Velmi tichá, přehledné ovládání, funguje, jak má.
  • zatím nic

AEG FFB62700PM

AEG FFB62700PM

Ověřený zákazník APOLLOs.cz Jarka

Přidáno: 15. června 2023

Zakoupeno v APOLLOs.cz

Myčku mám krátce, zatím spokojenost. Snad vydrží.

Ověřený zákazník MNOHO Milan

Přidáno: 14. června 2023

• 1600 otáček záruka 5 let po registraci
  • záruka 10 let na motor
  • velké dveře a náplň 8 kg
  • stabilní ani se nehne jako má předchozí pračka
  • na Heuréce se uvádí, že má sprchování, ale nemá
  • Má předchozí pračka AEG vydržela 19 let, ta nová je vyrobena levně na východě. Budu rád když vydrží 5let
  • spotřeba vody neodpovídá skutečnosti. vypouštěl jsem do 8 kýblů přes 70 litrů. Je pravda, že jsem měl hodně savé prádlo.
  • Oproti původní staré odhlučněné pračce, je nová mnohem hlučnější. Odstřeďování má opravdu 70 dB. Přitom je v pračce Invertorový motor bez uhlíků. Nechápu to. Ještě jsem neslyšel tak hlučně napouštět vodu.

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnoval. Je nám líto, že pračka nenaplnila zcela Vaše očekávání. Funkci přímého sprchování prádla mají modely zde: https://www.aeg.cz...
Můžeme Vás ubezpečit, že použité materiály jsou léty prověřené a upraveny k co nejvyšší odolnosti a výsledné funkčnosti spotřebiče. Pračka je vyrobená ve výrobnám závodě v Polsku. Můžeme Vás také ubezpečit, že standardy kvality jsou nastavené pro všechny výrobní závody a země jejich umístění stejně. Hodnoty spotřeby nebo i udávaná délka programu se mohou lišit v závislosti na různých podmínkách (např. teplotě a tlaku vody, velikosti náplně a typu prádla), a také pokud změníte výchozí nastavení programu. V případě velké náplně nebo savého prádla je také spotřeba vyšší a nemůže být fixně stejná. Čím vyšší je odstřeďovací rychlost, tak tím vyšší je také hlučnost. Při napouštění vzniká hluk také samotným prouděním vody přes ventil. Pevně věříme, že bude spotřebič i přesto sloužit pouze k Vaší spokojenosti. S pozdravem Tým AEG

Ověřený zákazník planeo.cz Petr

Přidáno: 14. června 2023

Zakoupeno v planeo.cz

• Jednoduché ovládání
  • Vše v češtině
  • Úsporná

Podobný model již máme cca 4 roky a jsme s ní naprosto spokojeni.

AEG LWR96944BC

AEG LWR96944BC

Ověřený zákazník Borovec-elektro.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 13. června 2023

Zakoupeno v Borovec-elektro.cz

skvěle vypere a hned vysuší prádlo, jednoduché čištění filtrů, nízký hluk

AEG ProSteam L7FBE49BSCA

AEG A4WZPA02 Antivibrační podložky

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Lépe se vyrovná a nechvěje se, i když tahle pračka se ani nepohne a je velmi tichá.

Ověřený zákazník Alza.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. června 2023

Zakoupeno v Alza.cz

Již jsme pračku AEG vlastnili a první porucha po 12-cti letech. Takže to byla jasná volba.
Doporučuji koupit.

AEG L7WBE69S

AEG L7WBE69S

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 9. června 2023

• hezký design
  • půl roku po záruce přestala sušit, voláno do Aeg, bez jakéhokoliv zájmu!!!!, volán tedy externí technik, jelikož skončila záruka a ani po dvou návštěvách nedokázal opravit.

neopravitelná a komunikace a zájem firmy Aeg česká republika katastrofa!!!!

Reakce značky AEG

Dobrý den, děkujeme Vám za vložení recenze na náš spotřebič. Vážíme si času, který jste jejímu zaslání věnovali. Je nám velmi líto, že máte s výrobkem naší značky takovouto zkušenost a je třeba zásah servisu. Můžeme Vás však ubezpečit, že se skutečně nejedná o běžnou životnost našich spotřebičů. Servis nabízíme také v případě závady po záruce a v nabídce je vždy více možností. Děláme vše pro to, aby byl servis zajištěn co nejdříve a dle Vašich potřeb požadavků. Kontaktujte nás prosím na email [email protected], abychom mohli situaci prověřit a navrhnout možná řešení opravy. S pozdravem Tým AEG

AEG CIB56481BW

AEG CIB56481BW

Ověřený zákazník ONLINESHOP.cz Mira Janeček

Přidáno: 9. června 2023

Zakoupeno v ONLINESHOP.cz

• Velká spokojenost

Reakce obchodu ONLINESHOP.cz

děkujeme za Vaši recenzi produktu a budeme se těšit
na Vaše další nákupy.
Přejeme pěkný den.
ONLINESHOP.CZ

AEG MFC 3026 S-M

AEG MFC 3026 S-M

Ověřený zákazník Expert.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 7. června 2023

Zakoupeno v Expert.cz

Zatím zkoušíme,ale už teď mohu říct,že jsem s produktem velice spokojená.Tento produkt doporučuji ostatním ,nebudou litovat.

AEG FSK93847P

AEG FSK93847P

Ověřený zákazník housemode Honza

Přidáno: 6. června 2023

Zakoupeno v housemode

• Perfektně omyté nádobí, velmi tichá-téměř neslyšná, vše funguje super, bezvadné funkce, zvedací spodní koš a čas na podlaze jsou superpromyšlené vychytávky, komfortní a příjemné ovládání, maximální spokojenost.
AEG FSE74718P

AEG PHE 5670

Ověřený zákazník Slušné ceny.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 5. června 2023

Zakoupeno v Slušné ceny.cz

Ze začátku nefungoval. I když jsem tam dal nové baterie, brousek se ze začátku netočil, ale pak se nějak sám rozběhl. Doufám, že to nebude mít za nějakou dobu následky v podobě nefunkčnosti.

AEG LT10 N 2-6-10A 12V

AEG LT10 N 2-6-10A 12V

Ověřený zákazník MALL.CZ Ověřený zákazník

Přidáno: 4. června 2023

Zakoupeno v MALL.CZ

Ještě nevyzkoseno, ale v práci máme stejný a funguje na výbornou.

Zobrazuji 421 - 440 ze 500 recenzí 1...20 21 [ 22 ] 23 24...25